هشتمین کنفرانس بین‌المللی ماجراجویی درمانی

0
2022
هشتمین کنفرانس بین‌المللی ماجراجویی درمانی
هشتمین کنفرانس بین‌المللی ماجراجویی درمانی

هشتمین کنفرانس بین‌المللی ماجراجویی درمانی با نام اختصاری ۸IATC از چهارشنبه ۷ شهریور تا یکشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۷ در جنوب سیدنی و در ساحل نیو ساوت ولز استرالیا برگزار شد.
در این کنفرانس از دستاوردهای گذشته تقدیر شد. بیست و یک سال پس از کنفرانس افتتاحیه که در سال ۱۹۹۷ در استرالیا برگزار شد، زمینه ماجراجویی درمانی پیشرفت فراوانی داشته است. این کنفرانس در بازگشت دوباره به سواحل استرالیا در سال ۲۰۱۸، نمایندگان از درون جامعه موجود و زمینه‌های مجاور در بخش «برترین‌ها ‘The Tops’» به ما پیوستند تا ریشه‌های فرهنگی و حرفه‌ای ما را منعکس کرده و دانش معاصر ماجراجویی درمانی و تخصص را در پرتو و چشم اندازه شیوه‌های مبتنی بر مکان‌های باستانی دوباره متصور شوند.
کنفرانس بین‌المللی ماجراجویی درمانی پیشین بر ایجاد انسجام و کیفیت درزمینه بین‌المللی ماجراجویی درمانی متمرکز بود. ما در کنفرانس ۸IATC درزمینهٔ های «گسترش حلقه‌ها» برای ساخت ارتباطات با زمینه‌های متحد مانند کار اجتماعی ، عدالت جوانان ، برنامه‌هایی برای اولین اعضا توسط خود اولین اعضا ، کاردرمانی، روان‌درمانی و البته موارد دیگر به نتیجه‌گیری‌هایی رسیدیم.

برای دانلود چکیده مقالات ارائه شده در این کنفرانس کلیک کنید

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید